menu

Contactformulier

De velden met de * zijn verplicht



Uitleverdagen

Het hele jaar door van dinsdag t/m zaterdag. Overleg de routeplanning met onze productie-medewerkers.

Contactgegevens

Vishandel Wennekes BV
Weteringstraat 1
7041 GW 's-Heerenberg

Algemeen Directeur & Hoofd Verkoop
Dave Wennekes: dave@vishandelwennekes.nl
Bedrijfsleider & Personeelsmanagement
Hans van Zelst: hans@vishandelwennekes.nl
Afdeling administratie
Optie 4 in telefoon keuzemenu direct naar administratie
Berna Heetebrij: berna@vishandelwennekes.nl
Jacqueline Eggenhuizen: jacqueline@vishandelwennekes.nl
Productiechef & Chef-kok
Henry Bergevoet: henry@vishandelwennekes.nl
Voor bestellingen of informatie
info@vishandelwennekes.nl
Leveranciers - offertes en pakbonnen
leveranciers@vishandelwennekes.nl

Bedrijfsgegevens

Bankrekeningnr. Nederland: NL29 RABO 0374 8259 63 Rabobank Zevenaar
Bankrekeningnr. Duitsland: 233148 Blz 3585000 Stadtsparkasse Emmerich-Rees
KvK: 09083957 Arnhem
BTW-nummer: NL.8034.83.880.B01
Algemene Voorwaarden: gedeponeerd onder nr. 09083957 KvK te Arnhem
Vishandel Wennekes BV is onderdeel van DANOVA Fresh Beheer BV